İmplant Fiyatları 2024

İmplant fiyatları belirlenirken dikkate alınan birçok etken vardır. Doktor tecrübesinin yanı sıra polikliniğin fiziksel şartları ve konumu da fiyatı belirleyen nedenler arasındadır.

İmplant Fiyatları 2018 - Ortonorm OrtodontiHastanın çene veya ağız yapısı, implant fiyatını direkt olarak etkiler. Dişini kaybeden hastalar, uzun süre implant tedavisi yaptırmadıkları takdirde o bölgede kemik kaybı yaşayabilirler. Ağızda kemik kaybı oluşan hastaların öncelikli olarak kemik büyütme işlemi gerçekleştirilir. Bu da, tedavinin gecikmesine neden olur. İmplant tedavileri, diş kaybından hemen sonra yaptırıldığında hastaya zaman ve maliyet avantajı sağlar. Tedavide kullanılan apareyler, titanyum implantların türü, şekli, kalite ve markası da implant fiyatlarını etkiler. Implantın üzerine gelecek olan dişte klasik bir metal alt yapılı porseleni içermesinin yanı sıra, zirkonyum da olabilir. Bu iki materyal arasında büyük fiyat farkı vardır.

Tek diş eksikliklerinde ve diğer dişlerin zarar görmesini engellemesi açısından implantlar avantajlıdır. Doğal dişe yakın görünümüyle herkes tarafından tercih edilen implant tedavisi fiyatlarının 2024 yılında ne kadar olacağı merak konusu...

2024 yılı için belirlenen implant diş fiyatları maliyetli olsa da hayat kalitesini yükseltmesi ve doğal diş gibi olmasından ötürü hastalar tarafından tercih edilen popüler bir işlemdir.

Tedavideki olumlu sonuçlar sayesinde hızla yayılan implant uygulaması, diş eksikleri yaşayan hastaların estetik kaygısı için ideal bir seçenektir. Siz de kliniğimizle iletişime geçerek, en uygun implant fiyatları ile tedavinizi kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. İmplant tedavisinden başarılı sonucu alabilmek için doğru klinik ve diş hekimi seçimi de büyük önem taşımaktadır. Ortonorm Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi’mizde implant tedavi fiyatları 2024 için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.Devlet Hastanesi Diş Teli Takıyor Mu?Diş Teli Tedavisini Devlet Karşılıyor Mu?

Ortonorm Ortodonti

Tümünü Görüntüle