Çocuk Ortodonti Tedavi Fiyatları

Çocuklarda ortodonti tedavisi, günümüzde her aileyi önemli ölçüde ilgilendiren bir konudur. Çocukların ağız ve diş yapısının takibinin en iyi şekilde sağlanması, gelecekte oluşabilecek pek çok diş sağlığı problemlerinin önüne geçilmesine imkân tanır. Erken yaşta başlayan ve aileler tarafından fark edilen ortodontik bozukluklar, çocukların ağız sağlığının geleceği açısından dikkate değer bir ayrıntıdır.


Çocuk ortodonti muayenesi 6-7 yaş aralığında yapılabilir. Bu yaş aralığında daimi dişlerin çıkması sağlanır. 6-7 yaş döneminde tüm kapanış sorunları ve çene yapısında bulunan iskeletsel bozuklukların teşhisi kolaylaşır.

Ortodonti tedavisi gören çocuk sayıları günümüzde hızla artıyor. Dolayısıyla çocuklar, diş teli takan farklı arkadaşlarını sıkça gördükleri için ortodonti tedavisini yadırgamıyorlar.

Aileler tarafından en çok merak edilen konuların başında çocuk ortodonti tedavi fiyatları geliyor. Çocuk ortodonti tedavisine karar verdiğiniz aşamada, ortodontistiniz sizi tedavi süresi ve fiyatları konusunda bilgilendirir. Ortodontist, çocuğun tedavi sürecine, kullanılacak apareylerin çeşidine ve ağız durumuna göre bir bütçe belirler.

Ortonorm Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi’nde çocuk ortodonti tedavi fiyatları için son derece uygun ödeme planları mevcuttur. Düşen ya da kırılan apareyler için herhangi bir ekstra ücret talep edilmemektedir. Tedavi sonrası çocuğunuza verilen koruyucular, kontrol randevuları ve alınan tüm önlemler ücretlere dâhildir. Çocuk ortodonti tedavi fiyatları hakkında daha detaylı bilgi almak için dilerseniz;

İLETİŞİM FORMU ile bilgilerinizi iletebilir, dilerseniz de İLETİŞİM BİLGİLERİ üzerinden bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Ortodonti Tedavisi Fiyatları Hakkında Bilgi Almak İçin Tıklayınız... SGK Ortodontik Tedaviyi Karşılıyor Mu? Devlet Hastanesi Diş Teli Takıyor Mu?

Ortonorm Ortodonti

Tümünü Görüntüle