Apareyler görünmez olursa maliyetleri ve fiyatları da o kadar yükselmektedir. En çok tercih edilen klasik metal braketler genellikle 10 ile 15 yaş grubunun tercihidir. 18 yaşından sonra genel eğilim seramik ya da safir dediğimiz şeffaf braketlere kayar.

Yeni yöntemlerde artık günümüzde uygulanmaya başlanmış sistem tümü ile dişlerin arkasına yerleştirilebilir hale gelmiştir. Aynı zamanda 3 boyutlu modeller üzerinde yapılan bir seri plak tedavisi de bazı basit çapraşıklıkları çözmektedir.

Invisalign - Telsiz Ortodonti Fiyatları Hakkında Bilgi Almak İçin Tıklayınız...Renkli Diş Teli Fiyatları Hakkında Bilgi Almak İçin Tıklayınız...Diş Beyazlatma Fiyatları Hakkında Bilgi Almak İçin Tıklayınız...Diş Temizleme Fiyatları Hakkında Bilgi Almak İçin Tıklayınız...Invisalign Fiyatları Hakkında Bilgi Almak İçin Tıklayınız...İmplant Fiyatları Hakkında Bilgi Almak İçin Tıklayınız...Gece Plağı Fiyatları Hakkında Bilgi Almak İçin Tıklayınız...Diş Teli Fiyatları Hakkında Bilgi Almak İçin Tıklayınız...Diş Teli Tedavisini Devlet Karşılıyor Mu?SGK Ortodontik Tedaviyi Karşılıyor Mu?Devlet Hastanesi Diş Teli Takıyor Mu?Zirkonyum Diş Fiyatları Hakkında Bilgi Almak İçin Tıklayınız...

Formu doldurun.
Biz sizi arayalım.

Randevu Al
HIZLI RANDEVU
Diş Röntgeni veya Diş Fotoğrafı Gönderin!Anlaşmalı KurumlarWhatsapp İletişim