Hakkımızda

Ortonorm HakkımızdaOrtonorm Ortodonti Tedavi Merkezi, Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği’ne hoş geldiniz. Diş sağlığı ve ağız bakımının önemini çok iyi bildiğimizden merkezimizde sizlere alanında uzman bir ekipte tüm diş tedavileri ile ilgili hizmet vermeye çalışmaktayız.

Polikliniğimizde  ortodonti, seramik ve metal braketler ile diş teli tedavileri dahil olmak üzere bir dizi ortodontik tedavi hizmeti sunulmaktadır. Ortodontide tedaviler kadar sonuçlarının da kalıcılığının sağlanması önemlidir. Tedavisi biten her hastamızda elde edilen son durumun korunması için tüm gerekli önlemleri almaktayız. Belli aralıklarla ortodonti kontrolüne davet edilen hastalarımızın çağrılara önem vermesi gerektiğini hatırlatmak isteriz. Aksi takdirde oluşabilecek problemlerin telafisi zor olmaktadır. Ortodontik tedaviler ve diş teli tedavileri bir takım çalışmasını gerektirir. Tüm ekibimiz ile pazar günleri hariç, her gün 10:00 - 19:00 saatleri arasında hizmet vermekteyiz. Doktorlarımızın çalışma gün ve saatleri konusunda dilerseniz bizden daha detaylı bilgi alabilirsiniz. Çalışma saatleri uygun olmayan hastalarımız için doktorlarımızın geç saatlerde çıktığı özel günlerimizde mevcuttur. Randevu iptal işlemlerinizi 24 saat öncesinden bildirmeniz gerektiğini unutmayınız.

Öncelikle ortodonti tedavisi konusunda uzman kadromuz ile başlayan yolculuğumuz; ilerleyen yıllarda kadromuza eklenen ve tüm diş tedavi ihtiyaçlarınıza cevap verecek nitelikte uzman doktorlarımızla genişleyerek büyümüştür. Bu sayede tek bir merkezden tüm diş tedavi ihtiyaçlarınıza cevap verecek şekilde hizmet sunabilmekteyiz. Ağız ve diş tedavilerimiz en son teknikler kullanılarak yapılmaktadır.

Ortonorm Ortodonti Tedavi Merkezi’mizin belli aralıklarla İstanbul Diş Hekimliği Fakültesi Mikrobiyoloji Bilim Dalı tarafından kontrolü yapılmaktadır.

Ortonorm Ortodonti

Tümünü Görüntüle