Estetik Ortodonti - Şeffaf Lingual Invisalign

Estetik ortodonti alanında uygulanan Şeffaf Lingual Invisalign sayesinde pek çok ortodontik bozuklukları tedavi etmek mümkündür. Dişlerin düzelmesi sırasında braket ve tellerin kullanılmıyor olması, hasta açısından son derece konforludur. Şeffaf Lingual Invisalign, hasta tarafından takıp çıkartılabildiği için hastayı gündelik hayatta rahatsız etmez. İstediğiniz yemekleri yiyebilir, tedavi süresince özgürce gülümseyebilirsiniz.


Şeffaf Lingual Invisalign tedavisi, yoğun ve koşuşturmacayla geçen hayatınızı etkilemeyecek bir tedavi yöntemidir. Her iki haftada bir kontrole giderek yeni aygıtınızı temin edebilir ve meydana gelen değişiklikleri gözlemleyebilirsiniz.

Kullanılan Şeffaf Lingual Invisalign apareyler yalnızca yemek ve diş fırçalamak dışında sürekli olarak kullanılırlar. Dişler her hafta kademeli olarak gerektiği şekilde hareket eder. Tedavinin toplam süresi 6-15 aydır.

Şeffaf Lingual Invisalign, diş çapraşıklıklarının giderilmesinde görünmez bir çözüm olup, bu sayede tedavi sonunda olduğu gibi tedavi süresince de özgürce gülümsemeniz mümkün olacaktır. Tedavi sırasında, siz söylemediğiniz sürece hiç kimse kullandığınız şeffaf apareyleri fark etmeyecektir.

Son yıllarda herkes tarafından fazlasıyla tercih edilen şeffaf diş teli, estetik bir görünüm keyfi sunar. Ortodonti tedavi süresini metal braketlerle geçirmek istemeyen bireyler, Şeffaf Lingual Invisalign tedavisini tercih etmektedirler. Siz de, görünmeyen diş teli ile ortodonti tedavi sürecinize yenilik katabilir, özgürce gülümsemenin tadını çıkarabilirsiniz.

Ortonorm Ortodonti

Tümünü Görüntüle