Şeffaf Diş Teli Fiyatları

Şeffaf diş teli fiyatları konusunda bilgi vermeden önce şeffaf diş teli tedavisi hakkında kısa bir bilgi verelim. Ortodonti tedavisi görmek isteyip estetik kaygı yaşayan hastalar için mükemmel bir tedavi seçeneğidir. İnvisalign tedavisi olarak bilinen şeffaf diş teli tedavisinin en büyük avantajı istenildiğinde kolaylıkla takılıp çıkarılabiliyor olmasıdır.

Şeffaf diş teli fiyatları Ortonorm Ağız ve Diş Sağlığı Merkezimizde şu şekildedir;

Ortodontist, tedavi sürecine apareylerin çeşidine ve ağız durumuna göre bir bütçe belirler. Ortodonti tedavisine karar verdiğinizde, ortodontistiniz ilk muayenede sizleri tedavinizin süresi ve fiyatları konusunda bilgilendirir.

Invisalign diş teli fiyatları aşağıdaki gibidir;


14 PLAK LITE SET ALT/ÜST 20.000TL

20 PLAK COMPREHENSIVE SET ALT/ÜST 25.000TL

(ÖDEMELERİN YARISI PEŞİN, KALAN 3 TAKSİT ŞEKLİNDE OLUYOR.)

Şeffaf diş teli avantajları nelerdir?

  • Normal diş teli tedavisinde yemek yerken yiyecekler dişlerinizin arasına kaçar ve hijyen konusu ciddi anlamda problem yaratabilir. Şeffaf plak tedavisinde ise plaklar, kolaylıkla çıkartılabildiğinden rahat rahat temizlik işlemi gerçekleştirebilirsiniz.
  • Şeffaf plak tedavisinde ise plaklarınız ağzınızdayken bile sanki hiç tedavi görmüyormuş gibi normal bir görünüme sahip olursunuz.
  • Şeffaf plaklara alışmak çok daha kolaydır.

Şeffaf diş teli fiyatları hakkında daha detaylı bilgi almak ve İnvisalign tedavi süreçleri için ortodontistimizle görüşmek için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Ortonorm Ortodonti

Tümünü Görüntüle