Kanal Tedavi Fiyatları 2024

Kanal tedavisi fiyatları 2024 kanal tedavisi yaptırmayı isteyen hastalarımızın merak ettiği konuların başında geliyor. Kanal tedavi fiyatları öncesinde kısaca kanal tedavisinden bahsetmek isteriz;

Kanal Tedavi Süreci

Kanal tedavisi işleminde diş ve dişin çevre dokuları uyuşturulduğundan tedavi esnasında hasta herhangi bir ağrı hissetmez. Kanal tedavisi, diğer ağız ve diş tedavilerine göre daha kısa süren bir işlemdir. Dişin özü olan pulpa canlıysa tedavinin tek seansta tamamlanması da olasıdır. Eğer ki kök ucunda iltihabi gibi bir durum gelişmişse ve kanal tedavisi tekrarı gerçekleştirilirse dişin durumuna göre seans durumu değişkenlik gösterebilir.

Kanal Tedavisine Ne Zaman İhtiyaç Duyulur?

Eğer çürük, dişin sinirine kadar ilerlemişse, travmadan ötürü dişte kırık oluşumları varsa, dişeti problemleri göze çarpıyorsa ve diş hassasiyeti gelişmişse kanal tedavisine ihtiyaç duyulur.

Kanal Tedavi Fiyatları 2024 

Kanal tedavi fiyatları 2024 hakkında detaylı bilgi almak için Ortonorm Ağız ve Diş Sağlığı Merkezimiz ile telefon ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçebilirsiniz. Kanal tedavi ücretleri uygulanacak olan dişlere göre değişiklik gösterebilir.

Ortonorm Ortodonti

Tümünü Görüntüle