Yamuk Ön Dişlerin Düzeltilmesi

Yamuk ön dişleri,birçok insanın ortak problemi arasında yer alıyor. % 90 genetik sebeplerden kaynaklanan yamuk ön dişlerin tedavisi ortodonti ile sağlanabiliyor. Süt dişlerin henüz zamanı gelmeden çekilmesi, burundan değil; ağızdan nefes alma, parmak emme, yatış pozisyonu ve beslenme bozuklukları gibi etmenlerden dolayı özellikle ön dişlerde yamukluk oluşabiliyor.

Yamuk Ön Dişlerin Düzeltilmesi - Ortonorm OrtodontiÇapraşık, yamuk veya ayrık dişler, ortodonti tedavisi sayesinde her yaşta kolaylıkla düzeltilebilir. Yamuk ön dişlerin düzeltilmesinde ortodonti tedavisi gereklidir. Metal braketler, şeffaf apareyler, lingual braketler ve telsiz tedavi alternatifleri ile yamuk ön dişler düzeltilebilir.

Yamuk Diş Düzeltme Fiyatları

Yamuk diş düzeltme için kliniğimizde ortodontistimizin uygun gördüğü tedavi seçeneklerinden birisi tercih edilebilir. İlk muayenemiz ücretsizdir.

Ortonorm Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi’nde 2017 yamuk dişdüzeltme fiyatları ve 2017 yamuk diş düzeltme için ortodonti tedavi ücretleri şu şekildedir;
  • Metal Braketler (Metal diş teli fiyatları): 4000 TL’den başlayan fiyatlarla...
  • Seramik Braketler (Seramik diş teli fiyatları) : 4500 TL’den başlayan fiyatlarla...
  • Safir (Ice) Braketler (Safir diş teli fiyatları): 5000 TL’den başlayan fiyatlarla...
  • Invisalign Braketler (Görünmeyen diş teli fiyatları): 3000 TL’den başlayan fiyatlarla...
  • Damon (Kapaklı) Metal Braket (Damon diş teli fiyatları): 6000 TL’den başlayan fiyatlarla... 
  • Damon (Kapaklı) Şeffaf Braket (Şeffaf diş teli fiyatları) : 7000 TL’den başlayan fiyatlarla...
  • Lingual Braket (Lingual diş teli fiyatları) : 25000 TL’den başlayan fiyatlarla.


** Şeffaf plak tedavisinde orijinal marka Invisalign kullanılmaktadır.
*** Tedavi ücretleri vakaya, tek veya çift çene uygulamasına göre değişiklik gösterir.
**** Tedavi ücretleri uygun aylık taksitlere bölünebilir.


Düşen ya da kırılan braketler için ekstra bir ücret talep edilmez. Tedavi sonrasında ortodontistimiz tarafından hastaya verilen koruyucular, randevular ve alınan tüm önlemler fiyatlarımıza dahildir. 2017 yılı yamuk diş düzeltme için ortodonti tedavi fiyatları hakkında daha detaylı bilgi almak için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Çarpık Dişlere Kaplama

Ortodonti tedavi süresinin hastanın ağız durumuna bağlı olarak değişebiliyor olması, tel takmadan kaplama tercihine gitmesine neden oluyor. Birçok kişi sosyal avantajlardan dolayı çapraşık dişleri için kaplama seçeneklerine yönelebiliyor. Estetik kaygıyı ortadan kaldıran kaplama tedavisi, diş teline oranla daha popüler uygulamalar arasında yer alıyor.

Çarpık dişlere kaplama uygulaması, lamine ve zirkonyum gibi alternatiflerden oluşuyor. Diş temizliğine özen gösteren ve periyodik olarak diş hekimi randevularını aksatmayan hastalar yaptırdıkları zirkonyum diş kaplama, lamine kaplama veya empress diş kaplamalarını çok uzun süre herhangi bir sorun yaşamadan kullanabiliyorlar.

Invisalign - Telsiz Ortodonti Fiyatları Hakkında Bilgi Almak İçin Tıklayınız...Renkli Diş Teli Fiyatları Hakkında Bilgi Almak İçin Tıklayınız...Diş Temizleme Fiyatları Hakkında Bilgi Almak İçin Tıklayınız...Invisalign Fiyatları Hakkında Bilgi Almak İçin Tıklayınız...İmpant Fiyatları Hakkında Bilgi Almak İçin Tıklayınız...Gece Plağı Fiyatları Hakkında Bilgi Almak İçin Tıklayınız...Zirkonyum Diş Fiyatları Hakkında Bilgi Almak İçin Tıklayınız...Diş Teli Fiyatları Hakkında Bilgi Almak İçin Tıklayınız...Ortodonti Tedavisi Fiyatları Hakkında Bilgi Almak İçin Tıklayınız...SGK Ortodontik Tedaviyi Karşılıyor Mu?Devlet Hastanesi Diş Teli Takıyor Mu?Diş Teli Tedavisini Devlet Karşılıyor Mu?

Ortonorm Ortodonti

Tümünü Görüntüle