Renkli Diş Teli Fiyatları

Ağız ve diş sağlığının yanı sıra gülüş estetiği de herkes için önemlidir. Ağız ve diş sağlığını etkileyen pek çok faktör vardır. Diş çapraşıklıkları genetik kaynaklı olabileceği gibi doğuştan dar bir üst çeneye ya da dar bir alt çeneye sahip olma nedeniyle de problem yaratabilir. Bu da kişinin ağızda kapanma sorunlarınla yol açabilir.

Ortonorm Ortodonti - Diş Teli FiyatlarıDiş çapraşıklıkları yaşayan hastalar için en etkili yöntem ortodonti tedavisidir. Diş teli görüntüsünden memnun olmayan çoğu hasta ortodonti tedavisinden çoğu zaman kaçma yoluna gitmektedir. Oysa başarılı bir şekilde planlanmış diş teli tedavisi, hem sağlıklı dişlere kavuşmanızı hem de estetik bir gülüşe sahip olmanızı kolaylaştıracaktır.

Ortodonti tedavisine başlama kararı alan hastalar, ortodontistlerinin belirleyeceği tedavi metodlarına göre kendilerine uygun diş teli ile tedavilerine devam etmektedirler.

Diş telleri arasında daha çok çocukların severek kullandığı ve tercih ettiği renkli seramik braketler vardır. Çocuklar tarafından beğenilen renkli diş telleri, tedavi sürecinde de sempati uyandırmaktadır. Renkli diş telleri, klasik metal diş teli braketlerin üzerine renkli elastik bantlar kullanılarak yapılır. Renkli diş telleri, diş eti dokuları ile uyumludur ve doku dostu materyaller olarak üretilmişlerdir.

Renkli diş teli fiyatları hastanın çene yapısına veya uygulaması yapılacak olan dişlere göre farklılık gösterebilir. Renkli diş teli fiyatları için Ortonorm Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi’miz ile iletişime geçebilirsiniz.

Ortonorm Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi’nde 2017 diş teli fiyatları ve 2017 ortodonti tedavi ücretleri şu şekildedir;

  • Metal Braketler (Metal diş teli fiyatları): 4000 TL’den başlayan fiyatlarla...
  • Seramik Braketler (Seramik diş teli fiyatları): 4500 TL’den başlayan fiyatlarla...
  • Safir (Ice) Braketler (Safir diş teli fiyatları): 5000 TL’den başlayan fiyatlarla...
  • Invisalign Braketler (Görünmeyen diş teli fiyatları): 3000 TL’den başlayan fiyatlarla...
  • Damon (Kapaklı) Metal Braket (Damon diş teli fiyatları): 6000 TL’den başlayan fiyatlarla...
  • Damon (Kapaklı) Şeffaf Braket (Şeffaf diş teli fiyatları): 7000 TL’den başlayan fiyatlarla...
  • Lingual Braket (Lingual diş teli fiyatları): 25000 TL’den başlayan fiyatlarla...


** Şeffaf plak tedavisinde orijinal marka Invisalign kullanılmaktadır.
*** Tedavi ücretleri vakaya, tek veya çift çene uygulamasına göre değişiklik gösterir.
**** Tedavi ücretleri uygun aylık taksitlere bölünebilir.Invisalign - Telsiz Ortodonti Fiyatları Hakkında Bilgi Almak İçin Tıklayınız...Diş Beyazlatma Fiyatları Hakkında Bilgi Almak İçin Tıklayınız...Diş Temizleme Fiyatları Hakkında Bilgi Almak İçin Tıklayınız...Invisalign Fiyatları Hakkında Bilgi Almak İçin Tıklayınız...İmpant Fiyatları Hakkında Bilgi Almak İçin Tıklayınız...Gece Plağı Fiyatları Hakkında Bilgi Almak İçin Tıklayınız...Zirkonyum Diş Fiyatları Hakkında Bilgi Almak İçin Tıklayınız...Diş Teli Fiyatları Hakkında Bilgi Almak İçin Tıklayınız...Ortodonti Tedavisi Fiyatları Hakkında Bilgi Almak İçin Tıklayınız...SGK Ortodontik Tedaviyi Karşılıyor Mu?Devlet Hastanesi Diş Teli Takıyor Mu?Diş Teli Tedavisini Devlet Karşılıyor Mu?

Ortonorm Ortodonti

Tümünü Görüntüle