İstanbul’da Ortodonti Tedavisi

İstanbul’da ortodonti tedavisi yaptırmak isteyen hastaların, ortodonti klinikleri arayanların ve en iyi ortodonti uzmanları ile iletişime geçmek isteyenlerin en doğru tercihi Anadolu Yakası Bağdat Caddesi’nde hizmet veren Ortonorm Ağız ve Diş Sağlığı Merkezidir.

Yurt dışından ortodonti tedavisi amacıyla ülkemize gelen hastalarımız tarafından rağbet gören ortodonti merkezimizde invisalign, lingual ortodonti, seramik ve metal braketler ile diş teli tedavileri dahil olmak üzere bir dizi ortodontik tedavi hizmetleri bir arada sunulmaktadır. Tedavisi biten her hastamızda elde edilen sonucun korunması için tüm gerekli önlemleri alınmaktadır.

İstanbul’da En Uygun Ortodonti Tedavisi

İstanbul’da en uygun ortodonti tedavisi görmek isteyen hastaların merak ettiği birçok önemli konu var. Ortodonti tedavisi amacıyla Hollanda, Almanya, Belçika, Fransa ve İngiltere’nin yanı sıra Amerika ve bazı Arap ülkelerinden gelen hastalara İstanbul’da çok özel avantajlar sağlanıyor.

Ortodonti tedavi maliyetlerinin yurtdışı ülkelerinde yüksek olması, İstanbul'un tercih edilmesinin temel nedenleri arasında yer alıyor. Türkiye’de ortodonti tedavisi görmek isteyenler için Ortonorm Ortodonti Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi olarak yurtdışı diş sağlık turizm hizmetimizle benzersiz kolaylıklar sunuyoruz.

Ortodonti Tedavisi İçin Yurtdışından Gelen Hastalar

İstanbul’a ortodonti tedavisi için yurtdışından gelen hastalarımıza sunduğumuz özel ayrıcalıklar bulunuyor.

İstanbul’da Ortodonti Tedavi Planlaması

Öncelikle e-mail, canlı görüşme, telefon ya da WhatsApp yoluyla iletişim kurulur. Ortodonti tedavisine başlamak isteyen hastalar, bulundukları ülkelerde panoramik röntgen çektirerek e-mail veya kargo yoluyla bizlere ulaştırabilir. Böylelikle uzman ortodontistlerimiz panoramik röntgeni inceleyecek ve yapılacak tedaviyi planlayacaklardır. Ortodonti tedavi fiyat bilgisi bu süreçte paylaşılır.

İstanbul’da Ortodonti Tedavi Randevu Kolaylığı

Ortodonti tedavi planlaması beraberinde ortodonti merkezimiz tarafından size en uygun randevu tarihi verilir.

İstanbul’da Ortodonti Tedavisi İçin Havaalanı Transferi

Yurtdışından İstanbul’a ortodonti tedavisi için gelen tüm hastalarımıza özel havaalanı transfer olanağı sunuyoruz.

İstanbul’da Ortodonti Tedavi Otel ve Konaklama Hizmeti

İstanbul içinde anlaşmamızın bulunduğu otellerde konaklayarak ortodonti tedavi sürecinizi konforlu bir şekilde geçirmenize olanak sağlıyoruz.

İstanbul’da Ortodonti Tedavisi Süresince Gezi ve Rehber Desteği

Hastalarımız İstanbul’a geldiklerinde hem ortodonti tedavilerini tamamlayıp, hem de anlaşmalı olduğumuz tur şirketleri aracılığıyla İstanbul turu yapabilirler.

İstanbul Ortodonti Tedavisi İletişim

İletişim formumuzdan dilediğiniz soruları yöneltebilir, İstanbul Ortonorm Ortodonti Ağız ve Diş Sağlığı Merkezimizin uzman ortodontistlerinden detaylı bilgi alabilirsiniz. Dilerseniz 0 530 200 08 34 numaralı WhatsApp hattımızdan kolaylıkla iletişime geçebilirsiniz. Yurt Dışı Hasta Sorumlumuz en kısa sürede size geri dönüş sağlayacak ve detaylı bilgilendirme yapacaktır.

Ortonorm Ortodonti

Tümünü Görüntüle