Dişleri Sayesinde Evrim Geçiren Ünlüler

Estetik açısından daha iyi bir görünüme sahip olmak için pek çok kişi artık diş hekimlerine başvuruyor. Dişlerdeki çarpıklıklara ve renk değişimlerine çeşitli çözümler sunularak kadınların ve erkeklerin özgüvenleri bir nevi tazeleniyor. Tatmin edici ve güzel bir görünümün yolu ise özgüven dolu bir gülümsemeden geçiyor. Yani diğer bir deyişle başarılı bir iş hayatının, yolunda giden özel bir ilişkinin ya da tatminkâr bir sosyal yaşamın anahtarı gülümsemenin gücünde saklı olduğu tüm bilim adamları tarafından onaylanmış durumda.

Yeni tanışılan bir kişi ilk 15 saniyede incelenir ve o kişiler insanların kafasında bir yargılanma sürecine girer. Tam da bu sırada gülümsemenin gücünü kullanmak her zaman avantaj sağlar. Güzel, içten ve insanın kendi olan güvenini tasdikler bir gülüş en önemli silahtır. Bu özgür gülümsemenin kaynağı da inci gibi beyaz dişlere sahip olmaktan geçiyor.

Sadece ortodonti tedavisi (çarpık dişlerin diş teli kullanımı ile düzeltilmesi) ya da diş beyazlatma tedavisi ile evrim değiştiren ünlülere göz atmaya ne dersiniz?

Celine Dion

Celine Dion

50 Cent

50 Cent

Cristiano Ronaldo

Kate Beckinsale

Kate Beckinsale

Lindsay Lohan

Lindsay Lohan

Madonna

Madonna

Michael Douglas 

Michael Douglas

Tom Cruise

Tom Cruise

Victoria Beckham

Victoria Beckham

Nicolas Cage

Nicolas Cage

Siz de daha iyi bir gülümsemeye sahip olmak istemez miydiniz?

Ortodonti Tedavi Yöntemleri ile ilgili daha detaylı bilgiyi Tedavi Merkezimizden Uzmanlarımızdan edinebilirsiniz. 

Ortonorm Ortodonti Tedavi Merkezi İletişim Bilgilerimiz: 0216 411 51 75 

Randevunuzu hemen alabilirsiniz. 

Online randevu formu için tıklayınız: İletişim Formu

Ortonorm Ortodonti

Tümünü Görüntüle