Diş teli fiyatları, tüm tedavilerde olduğu gibi vaka durumuna ve uygulama tekniğine göre değişebilmektedir.

Dişlerde yaşanan çapraşıklık, bozukluk ya da eğrilikler sağlık kaynaklı olduğu kadar estetik açıdan da kişileri mutsuz eder. Sağlıklı ve özgür gülüşler kusursuz bir ağız sağlığına karşılık gelir. Dişlerinizde yaşadığınız olumsuz problemlere kulak vermeli ve ortodonti muayenesi yaptırmayı ihmal etmemelisiniz. Ortodonti muayenesi ile yaşadığınız sorunlara ortodontist tarafından uygun tedavi planları geliştirilir.


Ortodontist, tedavi sürecine, apareylerin çeşidine ve ağız durumuna göre bir bütçe belirler. Ortodonti tedavisine karar verdiğiniz aşamada, ortodontistiniz sizi tedavi süresi ve fiyatları konusunda bilgilendirir.

Ortonorm Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi’nde diş teli fiyatları ve ortodonti tedavi ücretleri şu şekildedir;

Metal Braketler - 1500 - 2500 $,
Seramik Braketler - 1650 - 2500 $,
Safir (Ice) Braketler - 1850 -3000 $,
Invisalign Braketler - 2000 - 3000 $,
Damon (Kapaklı) Metal Braket - 2000 - 3000 $,
Damon (Kapaklı) Şeffaf Braket - 2250 - 3500 $,
Lingual Braket - 3000-5000 $ şeklindedir.

Düşen ya da kırılan apareyler için herhangi bir ekstra ücret talep edilmemektedir. Tedavi sonrası hastaya verilen koruyucular, kontrol randevuları ve alınan tüm önlemler ücrete dâhildir. Ortodonti tedavi fiyatları hakkında daha detaylı bilgi almak için dilerseniz;

İLETİŞİM FORMU ile bilgilerinizi iletebilir, dilerseniz de İLETİŞİM BİLGİLERİ üzerinden bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Formu doldurun.
Biz sizi arayalım.

Randevu Al
HIZLI RANDEVU
Diş Röntgeni veya Diş Fotoğrafı Gönderin!Anlaşmalı KurumlarWhatsapp İletişim