Zirkonyum Diş Fiyatları 2017

Zirkonyum Diş Fiyatları 2017 - Ortonorm Ortodonti Zirkonyum, son yıllarda diş hekimliğinde sıklıkla tercih edilen tedavi tekniklerinin başında gelmektedir. Zirkonyum fiyatları, günümüzde diş tedavilerinde en çok merak edilen konulardan… 2017 yılında tedavi fiyatlarında artış olup olmayacağı da merak ediliyor.

Laboratuvar çalışma ve muayenehane maliyetlerinin yanı sıra diş hekiminin iş yoğunluğu gibi ekstra masraflar zirkonyum tedavisinin ücretini artırıcı etkenleri arasında yer alıyor. Normalde zirkonyum tedavisinde metal üzerine porselen çalışmalar gerçekleştirilirken, zamanla metalin yerini almayı başaran zirkonyum gelmiştir.

Zirkonyum, diş ve doku dostu bir tedavi tekniğidir. Sağlam bir yapısı olduğundan ve beyazlığı sayesinde estetik görünümde sunan bir materyaldir.

Ağzında eksik dişleri olan veya protez yaptırmak isteyen herkes zirkonyum yaptırabilir.

Ortonorm Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi’mizde 2017 yılı zirkonyum tedavi fiyatları tek diş için 350-450 Euro aralığında değişiklik göstermektedir. Fiyatlarımız, kullanılacak olan malzeme ve hastanın ağız durumuna göre değişiklik gösterebilmektedir. Daha detaylı bilgi için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Invisalign - Telsiz Ortodonti Fiyatları Hakkında Bilgi Almak İçin Tıklayınız...Renkli Diş Teli Fiyatları Hakkında Bilgi Almak İçin Tıklayınız...Diş Beyazlatma Fiyatları Hakkında Bilgi Almak İçin Tıklayınız...Diş Temizleme Fiyatları Hakkında Bilgi Almak İçin Tıklayınız...Invisalign Fiyatları Hakkında Bilgi Almak İçin Tıklayınız...İmplant Fiyatları Hakkında Bilgi Almak İçin Tıklayınız...Gece Plağı Fiyatları Hakkında Bilgi Almak İçin Tıklayınız...Diş Teli Fiyatları Hakkında Bilgi Almak İçin Tıklayınız...Ortodonti Tedavisi Fiyatları Hakkında Bilgi Almak İçin Tıklayınız...SGK Ortodontik Tedaviyi Karşılıyor Mu?Devlet Hastanesi Diş Teli Takıyor Mu?Diş Teli Tedavisini Devlet Karşılıyor Mu?

Formu doldurun.
Biz sizi arayalım.

Randevu Al
HIZLI RANDEVU
Diş Röntgeni veya Diş Fotoğrafı Gönderin!Anlaşmalı KurumlarWhatsapp İletişim