Telsiz Ortodonti Fiyatları 2018

Telsiz ortodonti 2018 fiyatları, yeni yıl itibariyle dişlerini tedavi ettirmek isteyen herkes için merak konusu olacak. Yamuk veya çarpık dişlere sahip olan kişiler için diş telinin gözükmesi çoğu zaman problem olabiliyor. Bu sebeple tedavisini erteleyen birçok hasta var. Ortodonti de son yıllarda yaşanan tedavi teknikleriyle artık diş teli olmadan da dişler düzletilebiliyor. 2018 yılında da telsiz ortodonti tedavisi, pek çok hasta tarafından rağbet görmeye devam edecek.

Telsiz ortodonti adı verilen invisalign tedavisi, görünmez şeffaflıkta, istenildiğinde çıkartılabilen ince ve pürüzsüz plaklardan meydana geliyor. Gülümseme tasarımı, kişiye özel geliştiriliyor. Tedavinin başında hasta ve diş hekimi, tedavi sonuçlandığında dişlerin ne konumda olacağını üç boyutlu modellerle görebilme şansına erişiyor. Böylelikle olumsuz sürprizlerle karşılaşma olasılığı kalmıyor.

Telsiz ortodonti de
kullanılan plaklar, haftada bir sıradaki seri ile değiştiriliyor ve kişiye özel üretiliyor. Değiştirilen plaklarla dişler azar azar, her hafta düzenli olarak hareket ediyor. Tedavinin finalinde de dişler istenilen konuma ulaşmış oluyor.

Tedavi süresince ağızda tel veya metal parçası olmadığından dolayı batma ve yara oluşumu gibi sorunlar meydana gelmez. Invisalign tedavisi, normal diş teline göre ağrısızdır. Sosyal hayatta konuşmaya olumsuz bir etkisi bulunmaz.

Telsiz ortodonti tedavisinde invisalign braketlerin (Görünmeyen diş teli) fiyat aralığı, vakanın durumuna göre farklılık gösterebiliyor.

Telsiz Ortodonti fiyatları ve daha detaylı bilgi için Ortonorm Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi’miz ile iletişime geçebilirsiniz.

SGK Ortodontik Tedaviyi Karşılıyor Mu?Devlet Hastanesi Diş Teli Takıyor Mu?Diş Teli Tedavisini Devlet Karşılıyor Mu?

Formu doldurun.
Biz sizi arayalım.

Randevu Al
HIZLI RANDEVU
Diş Röntgeni veya Diş Fotoğrafı Gönderin!Anlaşmalı KurumlarWhatsapp İletişim