Ortodonti Randevu

Ortodonti, diş ve çene problemlerinin bütünüyle ilgilenen diş hekimliğinin önemli bir dalıdır. Ortodonti tedavisi yalnızca çocuklara veya gençlere uygulanmaz. Yetişkinler de, şimdiye kadar erteledikleri diş sorunları için ortodonti tedavisi sayesinde başarılı bir şekilde tedavi olur.

Ortonorm Ortodonti - Cadde Ortodonti Yetişkin, çocuk veya ergenlik dönemindeki tüm bireyler, ağız ve diş problemleri konusunda ne kadar erken dönemde farkındalık sağlarlarsa tedavi süreçleri de o kadar başarılı ve hızlı bir şekilde gerçekleşir. Ortodonti tedavisinde hastaların göstermeleri gereken randevu konusuna hassasiyet ise son derece önemlidir. Ortodonti tedavisi sürecinde randevu, hastaların ağız ve diş sağlığını kaliteli şekilde geri kazanmaları adına etkin bir takip şeklidir.

Ortodonti tedavisinin başarısı hem ortodontiste hem de hastaya bağlıdır. Hekim ve hastanın kaliteli işbirliği tedaviye olumlu dönüş sağlar.

Randevu, ortodonti tedavisinin temelini oluşturur. Ortodontistinizin düzenli kontroller adına sizlerle bir araya geldiği randevu tarihleri, sağlığınıza artı değer katar. Ortodontistiniz muayene ve tedavi planlaması aşamasında randevu önemi konusunda da sizleri bilgilendirecektir.

Ortonorm Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi’mizden randevu almak için bizlerle iletişime geçebilir, tedavi sürecinize dair ortodontistimiz için muayene talebinde bulunabilirsiniz.

Formu doldurun.
Biz sizi arayalım.

Randevu Al
HIZLI RANDEVU
Diş Röntgeni veya Diş Fotoğrafı Gönderin!Anlaşmalı KurumlarWhatsapp İletişim