Ortodonti İstanbul Anadolu Yakası

Ortodonti tedavisi, hastanın ağız ve dişlerinin durumuna göre planlanır. Diş teli tedavileri uzun bir süreci kapsadığından hasta ve ortodontist iletişimi büyük önem taşır. Tercih edeceğiniz muayenehane veya klinik, tedavinize uygun kriterleri kapsamalıdır. Doğru ortodontist ve kaliteli tedavi yöntemleri ile diş ve ağız sorunlarından kurtulabilir, estetik açıdan kendi öz güveninizi hızlıca geri kazanabilirsiniz. Tedavi sürecinde ortodontistinize yakın olmak önemli bir ayrıntıdır.

Ortodonti İstanbul Anadolu Yakası Anadolu Yakası, İstanbul’da yer alan Ortonorm Ortodonti Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, ortodonti alanında hastaların yaşadığı çeşitli problemlere doğru çözümler sunar.

Bağdat Caddesi’nde bulunan kliniğimizdeki uzman ortodontistlerimizin desteğiyle tek bir merkezden invisialign, diş beyazlatma, zirkonyum, bonding, estetik dolgu, lingual ortodonti, kanal tedavisi ve diş teli tedavileri dahil olmak üzere bir dizi ortodonti tedavi hizmetleri sunulmaktadır.

İstanbul Anadolu Yakası Ortodonti kliniğimiz ile iletişime geçerek tanı, tedavi ve ödeme seçeneklerimiz hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Invisalign - Telsiz Ortodonti Fiyatları Hakkında Bilgi Almak İçin Tıklayınız...Renkli Diş Teli Fiyatları Hakkında Bilgi Almak İçin Tıklayınız...Diş Temizleme Fiyatları Hakkında Bilgi Almak İçin Tıklayınız...Invisalign Fiyatları Hakkında Bilgi Almak İçin Tıklayınız...İmpant Fiyatları Hakkında Bilgi Almak İçin Tıklayınız...Gece Plağı Fiyatları Hakkında Bilgi Almak İçin Tıklayınız...Zirkonyum Diş Fiyatları Hakkında Bilgi Almak İçin Tıklayınız...Diş Teli Fiyatları Hakkında Bilgi Almak İçin Tıklayınız...Ortodonti Tedavisi Fiyatları Hakkında Bilgi Almak İçin Tıklayınız...SGK Ortodontik Tedaviyi Karşılıyor Mu?Devlet Hastanesi Diş Teli Takıyor Mu?Diş Teli Tedavisini Devlet Karşılıyor Mu?

Formu doldurun.
Biz sizi arayalım.

Randevu Al
HIZLI RANDEVU
Diş Röntgeni veya Diş Fotoğrafı Gönderin!Anlaşmalı KurumlarWhatsapp İletişim