İnvisalign Fiyatları 2017

İnvisalign Fiyatları 2017 - Ortonorm OrtodontiGünümüzde telsiz ortodonti ya da şeffaf diş teli olarak bilinen Invisalign tedavisi, hastalar tarafından sıklıkla tercih edilen popüler tedavi tekniklerinden biridir. Invisalign tedavisinin ortodonti tedavisinden farkı, metal diş teli takmadan dişlerin çapraşık veya bozuk yapısının düzenlenmesini sağlanmaktır. Pek çok hasta, invisalign tedavisi ücretlerinin yanı sıra tedavi sonrasında nasıl bir diş düzenine kavuşacağını merak eder.

Invisalign tedavi rahattır. Pratik bir kullanım avantajı vardır. Metal olmadığından ağız içinde herhangi gibi tahribata yol açmaz.

Invisalign tedavi fiyatları; vaka durumu ve tedavinin bitiş süresine göre değişiklik gösterebilir. 2017 yılı Invisalign tedavi ücret bilgisi için kliniğimizde ortodonti muayenesi yaptırabilirsiniz. Invisalign tedavi ücretleri tek çene 3000 TL’den başlayan fiyatlarla. Invisalign tedavi fiyatları belirlenirken vakanın ağız durumu önemlidir. Her iki çene tedavisinde fiyatlar değişebilir. Kliniğimizde, düşen veya kırılan apareyler için ekstra ücret alınmamaktadır.

Tüm kontrol randevuları, tedavi sonrası verilen koruyucu apareyler ücretlendirmelere dâhildir. 2017 yılı için Invisalign tedavi fiyatları hakkında daha detaylı bilgi almak ve Ortonorm Ağız ve Diş Sağlığı Merkezimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Invisalign - Telsiz Ortodonti Fiyatları Hakkında Bilgi Almak İçin Tıklayınız...Renkli Diş Teli Fiyatları Hakkında Bilgi Almak İçin Tıklayınız...Diş Beyazlatma Fiyatları Hakkında Bilgi Almak İçin Tıklayınız...Diş Temizleme Fiyatları Hakkında Bilgi Almak İçin Tıklayınız...İmpant Fiyatları Hakkında Bilgi Almak İçin Tıklayınız...Gece Plağı Fiyatları Hakkında Bilgi Almak İçin Tıklayınız...Zirkonyum Diş Fiyatları Hakkında Bilgi Almak İçin Tıklayınız...Diş Teli Fiyatları Hakkında Bilgi Almak İçin Tıklayınız...Ortodonti Tedavisi Fiyatları Hakkında Bilgi Almak İçin Tıklayınız...SGK Ortodontik Tedaviyi Karşılıyor Mu?Devlet Hastanesi Diş Teli Takıyor Mu?Diş Teli Tedavisini Devlet Karşılıyor Mu?


Ortonorm Ortodonti Tedavi Merkezi

Formu doldurun.
Biz sizi arayalım.

Randevu Al
HIZLI RANDEVU
Diş Röntgeni veya Diş Fotoğrafı Gönderin!Anlaşmalı KurumlarWhatsapp İletişim