Diş Temizleme Fiyatı 2017

Diş Temizleme Fiyatları 2017 - Ortonorm OrtodontiDişlerin genel bakımı ve temizliğinde, düzenli diş fırçalama yetersiz kalabilir. Ağız ve diş sağlığınızı korumanın yanı sıra estetik açıdan da harika bir forma kavuşmak için diş temizletme yöntemine başvurabilirsiniz. Oldukça popüler bir uygulama olan diş temizleme, mutlaka uzman bir dişçi tarafından, uygun ve steril ortamda gerçekleştirilmelidir.

Diş temizliği, sıklıkla şekerli veya zararlı gıdalarla beslenen kişilerin yanı sıra sigara ve alkol tüketenlerde de mutlaka yaptırılması gereken işlemdir. Dişlerinde tartar olanlar ve dişleri çürümeye daha yatkın olanlar için de ideal bir uygulama olacaktır.

Diş temizleme fiyatları, merkezden merkeze göre farklılık gösterse de, uygulama dahilinde; plak ve tartarlar temizlenerek leke ve sararmaların tümü giderilir. Florid uygulaması, cilalama işlemi gerçekleştirilir.

İstenen işleme göre değişiklik gösterebilir. 2017 yılında diş temizleme fiyatları hakkında daha detaylı bilgi almak için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

SGK Ortodontik Tedaviyi Karşılıyor Mu?Devlet Hastanesi Diş Teli Takıyor Mu?Diş Teli Tedavisini Devlet Karşılıyor Mu?

Formu doldurun.
Biz sizi arayalım.

Randevu Al
HIZLI RANDEVU
Diş Röntgeni veya Diş Fotoğrafı Gönderin!Anlaşmalı KurumlarWhatsapp İletişim