Diş Muayene Ücretleri 2018

Diş tedavi ücretleri dişin durumuna, tedavisine, tedavi süresine ve kullanılacak malzemenin türüne göre değişiklik gösterir. Diş hekimleri veya ortodontistler dişleri muayene etmeden önce diş tedavilerinin fiyatları hakkında net bir fiyat bilgisi Diş Muayene Ücretleri 2018 - Ortonorm Ortodontipaylaşmazlar.

Diş muayenesi 2018 yılında da Ortonorm Ortodonti Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi’mizde ücretsizdir. Ortodontistiniz veya diş hekiminiz ağız sağlığınızı değerlendirebilmek adına dişlerinizin genel yapısını muayeneden geçirerek, tanı ve tedavi yöntemleri konusunda sizleri bilgilendirir. Detaylı muayene sonrasında hastayla tedavi planlaması yapılarak tedavi ücretleri paylaşılır.

2018 diş tedavi ücretleri hakkında daha detaylı bilgi ve ücretsiz muayene randevusu almak için Ortonorm Ortodonti Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi’miz ile iletişime geçebilirsiniz.


Invisalign - Telsiz Ortodonti Fiyatları Hakkında Bilgi Almak İçin Tıklayınız...Renkli Diş Teli Fiyatları Hakkında Bilgi Almak İçin Tıklayınız...Diş Temizleme Fiyatları Hakkında Bilgi Almak İçin Tıklayınız...Invisalign Fiyatları Hakkında Bilgi Almak İçin Tıklayınız...İmpant Fiyatları Hakkında Bilgi Almak İçin Tıklayınız...Gece Plağı Fiyatları Hakkında Bilgi Almak İçin Tıklayınız...Zirkonyum Diş Fiyatları Hakkında Bilgi Almak İçin Tıklayınız...Diş Teli Fiyatları Hakkında Bilgi Almak İçin Tıklayınız...Ortodonti Tedavisi Fiyatları Hakkında Bilgi Almak İçin Tıklayınız...SGK Ortodontik Tedaviyi Karşılıyor Mu?Devlet Hastanesi Diş Teli Takıyor Mu?Diş Teli Tedavisini Devlet Karşılıyor Mu?

Formu doldurun.
Biz sizi arayalım.

Randevu Al
HIZLI RANDEVU
Diş Röntgeni veya Diş Fotoğrafı Gönderin!Anlaşmalı KurumlarWhatsapp İletişim