Diş Dolgu Ücretleri 2017

Diş dolgusu işlemi, diş çürüğü tedavisi olarak adlandırılır. Ağız içinde yer alan bakterilerden dolayı meydana gelen asitler, dişlerin mineral dokusunu bozarak bir süre sonra çürük oluşumunu tetikler. Tedavi edilmeyen diş çürüklerinden dolayı sinirler belirli bir zaman sonra zarar görür ve diş apsesi oluşur. Diş çürükleri; diş ağrısı, diş apsesi, diş hassasiyeti gibi çeşitli problemlerin hissedilmesiyle kolaylıkla anlaşılır. Diş çürüğü ile kaybedilen diş dokusu ancak dolgu tedavisiyle kurtarılabilir.
Diş Dolgu Ücretleri - Ortonomr Ortodonti Tedavi Merkezi
Dolgu tedavisinin temel amacı dişi korumak ve şikayetleri minimuma indirmektir. Diş dolgusunda birçok farklı dolgu yöntemi vardır. Bu yöntemlere göre 2017 yılı itibariyle ücretlerde de farklılıklar olabilir. Dolguların; Amalgam Dolgu, Seramik inley ve onley diş dolgu, Kompozit Dolgu gibi çeşitleri vardır. Dolgu çeşitleri, hastanın dişlerinin durumuna göre belirlenmektedir.

En çok merak edilen nokta, diş dolgu ücretleri 2017 yılında ne kadar olacaktır konusudur. Türk Diş Hekimleri Birliği, her yılın ilk döneminde olduğu gibi 2017 yılı itibariyle de asgari ücretlerini yayınlamıştır.

Diş dolgu ücretleri ve diş dolgu çeşitleri konusunda detaylı bilgiyi Ortonorm Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi’mizden öğrenebilirsiniz.

Invisalign - Telsiz Ortodonti Fiyatları Hakkında Bilgi Almak İçin Tıklayınız...Renkli Diş Teli Fiyatları Hakkında Bilgi Almak İçin Tıklayınız...Diş Temizleme Fiyatları Hakkında Bilgi Almak İçin Tıklayınız...Invisalign Fiyatları Hakkında Bilgi Almak İçin Tıklayınız...İmpant Fiyatları Hakkında Bilgi Almak İçin Tıklayınız...Gece Plağı Fiyatları Hakkında Bilgi Almak İçin Tıklayınız...Zirkonyum Diş Fiyatları Hakkında Bilgi Almak İçin Tıklayınız...Diş Teli Fiyatları Hakkında Bilgi Almak İçin Tıklayınız...Ortodonti Tedavisi Fiyatları Hakkında Bilgi Almak İçin Tıklayınız...SGK Ortodontik Tedaviyi Karşılıyor Mu?Devlet Hastanesi Diş Teli Takıyor Mu?Diş Teli Tedavisini Devlet Karşılıyor Mu?

Formu doldurun.
Biz sizi arayalım.

Randevu Al
HIZLI RANDEVU
Diş Röntgeni veya Diş Fotoğrafı Gönderin!Anlaşmalı KurumlarWhatsapp İletişim