Diş Beyazlatma Fiyatları 2017

Diş Beyazlatma - Ortonorm OrtodontiGünümüzde en sık tercih edilen diş beyazlatma yöntemi Bleaching sayesinde, pek çok kişi özgür gülüşlere kavuşmanın mutluluğunu yaşıyor. Son yıllarda popülerlik kazanan diş beyazlatma hemen hemen herkesin favori işlemi olarak dikkat çekiyor. 2017 yılında diş beyazlatma fiyatları herkesin merakla beklediği konular arasında yer alıyor.

Dişin üzerinde zamanla oluşan renklenmeler sonucunda mutsuz olan hastalar diş beyazlatma işlemini sıklıkla tercih ediyor. Kullanılan sigara, alkol, çay ve kahve gibi etmenler dişin doğal renginin kaybına sebebiyet verdiği için hastaların sosyal yaşantısına da olumsuz etkiye neden oluyor.

Diş beyazlatmanın size kazandırdığı pek çok artı bulunuyor. Bembeyaz dişlere kavuşmanızın yanı sıra sağlıklı diş etlerine ve sağlıklı gülüşlere de kavuşuyorsunuz.

İki tür diş beyazlatma işlemi bulunuyor.
 • Ev tipi diş beyazlatma (Home Bleaching): Diş hekiminiz tarafından size verilen apareyin diş beyazlatma jeli ile 1 hafta sürelik kullanımını kapsamaktadır. (Günde 4-6 saat arası kullanılması gerekiyor.)
 • Ofis tipi beyazlatma (Power Bleaching): Yalnızca tek seansta diş renginizin 3 ya da 4 ton açık renginin elde edilmesi işlemini kapsamaktadır.

 • 2017 yılı için Ortonorm Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi’miz diş beyazlatma fiyatları dâhilinde en uygun seçenekleri sizlere sunuyor. 2017 yılı diş beyazlatma fiyatları için Ortonorm Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi’mizden daha detaylı bilgiyi edinebilirsiniz.

  Invisalign - Telsiz Ortodonti Fiyatları Hakkında Bilgi Almak İçin Tıklayınız...Renkli Diş Teli Fiyatları Hakkında Bilgi Almak İçin Tıklayınız...Diş Temizleme Fiyatları Hakkında Bilgi Almak İçin Tıklayınız...Invisalign Fiyatları Hakkında Bilgi Almak İçin Tıklayınız...İmpant Fiyatları Hakkında Bilgi Almak İçin Tıklayınız...Gece Plağı Fiyatları Hakkında Bilgi Almak İçin Tıklayınız...Zirkonyum Diş Fiyatları Hakkında Bilgi Almak İçin Tıklayınız...Diş Teli Fiyatları Hakkında Bilgi Almak İçin Tıklayınız...Ortodonti Tedavisi Fiyatları Hakkında Bilgi Almak İçin Tıklayınız...SGK Ortodontik Tedaviyi Karşılıyor Mu?Devlet Hastanesi Diş Teli Takıyor Mu?Diş Teli Tedavisini Devlet Karşılıyor Mu?

  Formu doldurun.
  Biz sizi arayalım.

  Randevu Al
  HIZLI RANDEVU
  Diş Röntgeni veya Diş Fotoğrafı Gönderin!Anlaşmalı KurumlarWhatsapp İletişim