Braketlerle Fotoğraf Çekinmek

Braketlerle fotoğraf çekinerek özgür gülüşlerin tadını siz de çıkartabilirsiniz. Önceleri diş teli takan her hasta, gülümserken diş telinin görünmesinden yakınırdı; bu durum artık çok eskide kaldı. Metal braketlerle de muhteşem pozlar verebilirsiniz. Hatta ortodonti tedavilerinde uygulanan şeffaf diş teli gibi alternatiflerle de gülüşlerinize özgürlük kazandırabilirsiniz.

Sağlıklı, güzel bir ağıza ve gülümsemeye sahip olmanın yollarından biri diş teli kullanmaktır. Ortodonti, son yıllarda büyük bir trend halini aldı. Diş teli takan birçok ünlü isim de ağız ve diş sağlığına verdikleri önemi, objektiflere gülümseyerek yansıtıyorlar. Peki ya diş tellerimizle fotoğraf çekinirken nelere dikkat etmeliyiz?

• En güzel fotoğrafın gülümserken çekinildiğini unutmayın. Braketleriniz de olsa mutlaka gülümseyin.
• Aynalarla çalışmalar yapabilir, kendinizi en çok beğendiğiniz bir açıdan fotoğraf karelerine girebilirsiniz.
• Her yemek sonrasında dişlerinizi fırçalasanız da, fotoğraf öncesinde de dişlerinizi kontrol etmeli, yemek artıklarının telinizin aralarına girmediğinden emin olmalısınız. Güvenle gülümsemek bir başka…

Lingual Ortodonti Tedavisi

Lingual ortodonti tedavisi, estetik diş hekimliğinin en çok tercih edilen uygulamalarındadır. Lingual diş teli, dişlerin iç kısmına, yani dile bakan kısımlarına yapıştırılan braketlerdir. Braketlerin ve ark tellerinin dişlerin arka yüzeylerinde yer alması, dışarıdan ortodonti tedavisi gördüğünüzün anlaşılmamasını sağlar. Estetik açıdan kaygı yaşayan hastalar için alternatif bir tedavi şeklidir.

Invisalign Ortodonti Tedavisi

Ortodontide sıklıkla tercih edilen bir diğer uygulama, invisalign yani şeffaf plak tedavisidir. Invisalign tedavisinde çarpık dişler, kişiye özel üretilen şeffaf plaklar ile düzeltilmektedir. Hem erişkinlerde hem de çocuklarda rahatlıkla uygulanabilir. Şeffaf olması ve istenildiğinde çıkartılabilmesi, hastalara büyük konfor sunmaktadır.

Lingual ve invisalign gibi ortodontik tedavi seçeneklerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Ortonorm Ağız ve Diş Sağlığı Merkezimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Formu doldurun.
Biz sizi arayalım.

Randevu Al
HIZLI RANDEVU
Diş Röntgeni veya Diş Fotoğrafı Gönderin!Anlaşmalı KurumlarWhatsapp İletişim